| ionuk1999 a întrebat:

Cum fac rost pe metin 2 blacknight de armura neagra pentru ninja, saman si razboinic? A, da, si de arme de alea de 80.
P.S.: scuze categoria si nu vrea raspunsuri de genul: "cumpara-ti" :/

6 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

In primul rand nu pot sa inteleg pentru ce mai scrieti "scuzati categoria" cand puneti intrebarile cu buna stiinta in categoria gresita.straight face

In al doilea rand metinul are un forum, nu inteleg de ce nu postezi acolo, unde ai putea obtine un raspuns mult mai usor decat aici.straight face

Take care!(^_^)

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pai fa-ti iteme de lv 54, bijuterii, foarte foarte bune ia un switch si baga; d bonusuri calumea... si apoi faci schimbwinking eu asa faceam pe majoritatea metinelor... sau (faci aceeasi chestie cu bijuteriile pui bonusuri full, daca exista seturi faci set. apoi le vinzi si faci bani multi si le poti cumpara. tongue daca nu merge asa =]] fa lv mai mare fa'ti prieteni multi, si iti vor da ei itemebig grin. Eu pe toate metinele care am jucat am cunoscut tot regatu =]] si cand aveam nev de ceva ma ajutau.; d trebuie sa fii de treaba sa le dai si tu bani, itm, etc. chiar daca nu ti le dau aia inapoi big grin. Bafta. p.s metinu' a devenit o prostie si o sa devii dependenta; o3

| Alexinho94 a răspuns:

Salz. Am jucat si eu acum vreo 2 ani blacknight mt2 dar pe atunci era altfel ( cu lunara, otel etc ). Acum nu mai stiu cum este dar joaca un prieten si mi-a zis ca acum e urat. Iti sugerez un metin2 pe care il joc si eu si este facut de 2-3 zile. Este PVP-PVM. Uite un site unde poti vedea poze cu el, site etc. :http://just4metin.ro/......t2744.html
Sarbatori fericit si un an nou plin de impliniri!

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Alexinho94):

Mai bine ar juca pe metine gen, Tim, Gx, Ro si multele altelewinking pe sv care joci tu risti ca peste 1luna cel mult sa se inchida si sa ramai, ca Stan big grin cum s-a intamplat pe lunaris, unde majoritatea aveam mod-uri cumparate.winking si a2a zi s-a bulit sv-u; d

| Alexinho94 a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

Tu esti fata si joci metin? Te apreciez, in sfarsit o fata joaca si nu numai baieti cu conturi de fete laughing Eu am jucat multe metine dar m-am lasat pentru ca am observat ca pierd foarte mult timp din cauza lui, timp pe care il pot folosi in favoarea mea ( citind o carte, practicand un sport, vizionand un film etc. ). Eu iti sugerez sa te lasi si tu dar daca tot joci, iti urez bafta si lv cat mai mare! laughing Ce nume ai pe diferite servere? Poate te cunosc.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Alexinho94):

Hey, m-am lasat din aceleasi motive, devenisem obsedata pentru lvl cat mai mare. apoi cand faceam lvl maxim, luam alt metin straight face faza e ca devii obsedat de acel joc pentru ca iti creezi o lumea doar a ta, nepasandu-ti de realitate. aveam numele pe maj, Amyy(pe majoritatea sv) sau Mondiala(bineinteles la misto numele ) =]] sau QueenAngels. pe un metin unde am av 2 conturi sparte de lvl 86;* am jucat aproape toate metinele posibile.d daca vrei sa mai vb despre metin lasa-mi id-u taulaughing