| CRISTINA_5101 a întrebat:

De aproape un an mi se intampla sa am senzatia de deja-vu. Unele scene, unele intamplari din viata mea am senzatia ca le-am visat sau le-am trait.Prima oara a fost foarte clar.Intr-un vis am vazut o scena care s-a intamplat in urmatoarele doua saptamani.Cam odata la 1-2 luni patesc astfel de evenimente. Ce cauzeaza acest lucru?

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Pai nu stiu dar eu ieri ma uitam la Happy Hour si unul dintre cei doi invitati la finalul emisiunii i-a zis lui Maruta ca s-o intrebe (nu stiu pe cine) ce parere are despre cununiile legate, si dupa aia a zis ca da legatura la stirile de la ora 19. Si tot am impresia ca s-am mai intamplat asta de 2 ori. Adica odata prima data si o data tot asa cand am avut impresia ca s-a mai intamplat si o data acum... Si e ciudat pentru ca am mai patit chestii din astea. Cate o data ma gandeam la anumite lucruri sau visam si se intampla peste ceva timp, sau se intampla ceva si aveam impresia ca am visat asta sau ca s-a mai intamplat... nu stiu, e ff ciudat. Da la tine pare clar. Stii ca chiar exista clarvazatori si mi-a zis tata ca de multe ori politia lucreaza cu ei la cazuri de crime si din astea si rezolva. Am vazut si pe National parca, la Dosarele FBI.

1 răspuns:
| cristi1995 a răspuns:

Cred ca esti un fel de clarvazatoare dar care vede in viitor.si mie mi se intampla cateodata asa:ma gandesc la o persoana sau la o intamplare si in aprox 30-60 min chair vad acea persoana sau chair mi se intampla acel lucru.nu te speria e ceva misto big grin