| JoinTu a întrebat:

Foarte adesea se intampla sa traiesc momente pe care sunt sigur ca le-am visat. Atunci cand se intampla acest lucru este ca si un stop cadru, o fractiune de secunde in care totul se opreste si in acel moment stiu ca am mai 'trait' odata acea scena. La inceput au fost doar impresii, senzatii dar acum uneori pot sti ce se va intampla. Imi dau seama ce urmeaza sa zica persoana respectiva sau ce urmeaza sa faca.
La primele astfel de intamplari nu eram sigur daca visasem sau era doar impresia mea. Uneori am senzatia ca pot descifra gandurile celor din jur si de cele mai multe ori vor zice exact ceea ce ma asteptam sa zica. Voua vi s_a ma intamplat asa ceva? Scuzati daca am gresit categoria.

4 răspunsuri:
| JoinTu explică (pentru Dash):

Acest raspuns nu m-a multumit pentru ca senzatiile si trairile sunt prea puternice sa fie doar un deja vu. Dar partea cu telepatia? Cum de uneori imi pot da seama ce urmeaza sa zica o anumita persoana? Sau ce urmeaza sa faca? posibil sa fie doar un deja vu...

| TatianaCecilia a răspuns:

Da.Se intampla destul de des sa fac ceva sau sa ma aflu intro situatie si sa ma cuprinda sentimentul ca asta sa mai intamplat odata..sunt sigura..doar ca nu am cautat nici o explicatie pentru ce se intampla.te gandesti ca poate o iei razna si iti trecelaughing(nu am vrut sa sune asa.)laughing

| DragonRush a răspuns:

Poate ca ești medium...zic si eu așa