| Kazumi a întrebat:

Deci in afara faptului ca seara pe la 6 mai stau pe afara cu prietenii in rest ma plictisesc.Voi ce faceti impreuna cu prietenii? Pe unde hoinariti?

Răspuns Câştigător
| EmmaLoLy a răspuns:

Eu fac intreceri cu bicicleta sau campionate de carti de joc big grin sau tennis cu piciorul,, ......sau o plimbare draguta prin parc big grin

2 răspunsuri:
| Dlkee a răspuns:

1. mergem la un suc
2. iesim prin parc
3. ne plimbam cu rolele
4. ne jucam adevar si provocare.

| Kazumi explică:

De jucat ne jucam si noi la teren: fotbal, tenis de picior, tenis de cap, de toate dar asa in timpul zilei ne plictisim groaznic si faza e ca nu avem voie sa plecam de acasa prin parcuri sau la sucuri neinsotiti de parinti crying