| Lena33 a întrebat:

Hello.Va rog tare,tare sa ma ajutati.E duminica: la televizor nimic nu e interesant, pe internet ma plictisesc...afara ninge atat de tare ca nu pot iesi sa ma plimb...si ma plictisesc.Voi ce faceti? Spuneti-mi si mie ce sa fac sa nu ma plictisesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face multe lucruri:poti desena,faci temele,daca e nu doar pentru maine,bratari din ate, daca nu stii poti cauta pe net, citesti o carte, vizionezi un film fie singurica laughing fie cu prietenii, si cam atat.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele dar unde esti in ce oras de ninge asa de tare, si dacă nu ai nimic de văzut la tv, de ce nu mergi afară in zăpadă, cu sania, faci oameni de zăpadă (dacă stii), te joci cu prietenii din bloc, dacă ai prieteni, Ce vîrstă ai? Dacă i mi permiti să te intreb?

| Lena33 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Salut.Da,sigur ca am prieteni, si am 13 ani.Nu sunt chiar asa de nestiutoare incat sa nu stiu cum se face un om de zapada.Mersi ca ti-ai facut timp sa imi raspunzi, o zi buna

| Mangustă a răspuns:

Eu tocmai vroiam sa ies sa ma uit cum creste iarba. Sau sa ma bat cu zapada cu iepurele (da, chiar poate sa faca asta) pentru ca toti inghetatii stau in casa.
Ia un serial de vreo 10 sezoane si uita-te la tot intr-o zi.

| CannbalCorpse a răspuns:

Poti dormi face teme, sa te duci la o prietena sua sa vina o prietena la tine, duceti.va la mall chiar dacă ninge afara, citeste o carte Sper că te.am ajutat! O zi bună

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Sua, poti merge in sua

| CannbalCorpse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mă scuzi că am făcut o greşeală gramaticală!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CannbalCorpse):

Stai linistit/ă că mi a plăcut a fost super, era o idee să meargă in Sua, nu se plictisea pe avion citeva zile.

| lusinda99 a răspuns:

Mie imi place sa desenez, sa citesc ceva, sa scriu compuneri.