| Vasea5122 a întrebat:

Salut TPU vreau sa-mi spuneti si mie ce sa fac in timpul liber ceva interesant ca deseori stau si am plictisesc.Voi ce faceti in afara d e muzica si sayturi de socializare?big grin

Răspuns Câştigător
| dellyutzaa a răspuns:

Mai iesi pe afara cu prietenii, plimba-te, viziteaza niste rude, nu sta numai in casa ca te plictisesti, poti sa iesi la o bulgareala laughing :-)

12 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Vorbesc cu Creatorul meu.

| Vasea5122 explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Pare interesant cea ce faci tu )

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru Vasea5122):

Ma bucur, pentru ca e si al tau.

| MioaraParalescu a răspuns:

Da o fuga in oras dupa domnisoare!

| IoanPetru a răspuns:

Eu nu intru pe site-uri de socializare, si daca intru stau 5 min si nu am ce face, eu joc jocuri cum ar fi league of legendes, minecraft, dota 2, sirious sam 3, diablo 3, asasins creed, god of war, etc.Sau ai putea sa iesi si tu cu prietenii sau prietena prin oras,petreceri,pe la ei pe acasa,la cinema,putina miscare nu ar strica.E iarna,data cu sania, mergi la munte, da-te pe snowboard, skiuri, plima-te prin parc...gasesti tu ceva.

| LolaLollita a răspuns:

Invata sa faci origamihappy

| blueheart a răspuns:

Hei! Dansez, citesc, ma plimb, vorbesc cu prietenii. happy

| Vasea5122 explică (pentru blueheart):

Asta fac si eu dar vreau ceva nou

| blueheart a răspuns (pentru Vasea5122):

Cand sunt plictisita intru pe un site de cultura generala Think Smart si incerc sa fiu cea mai buna. happy.

| AlleAlllexandra a răspuns:

Ai putea sa incerci Kangoo Jumps. Da un search pe google, vezi ce se facae acolo...E foarte interesant, foarte distractiv, si daca vrei sa mai slabesti putin, sau sa faci niste patratele la abdonem. Ti-l recomand!

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai iesi pe afara si du-te la sanius, uitate la filme, la videoclipuri cu jocuri interesante(minecraft), sau joaca jocuri creative(minecraft), verry verry intristing

| niciunume a răspuns:

Poti sa faci teste online