| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci nu stiu ce dracu am da mie imi e frica sa merg pe strada cu freza sau cu un lant/ceas de fiecare data cand merg se uita 80% din oameni la mine ca la un caine vorbitor >>. nici o data nu mi-a zis nimeni ca sunt urat/frumos.

voi treceti/ati trecut prin asta?
daca da un sfat cum ati trecut big grin

Răspuns Câştigător
| Àηđяεëa a răspuns:

Ehh..pe mine niciodata nu m-a interesat ce spune sau ce crede lumea despre mine.Fiecare se poarta cum vrea. Oricum e bine sa fii diferit de toti, sa fii unic chiar daca unii se holbeaza ca idiotii laughing
Voi imbracaminte..accesorii..eu comportamenthee hee ( sunt normala dar am o fire mai rebela )
Tot ce conteaza e sa ai un suflet mare in rest, in rest da-i ...mai incolo pe astia se uita la tine gen''hmm cine o fi asta ia uite in ce hal se imbraca'' sau mai stiu eu ce.

papa :*

6 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Sunt sigura ca exagerezi big grin
Te gandesti prea mult ca oamenii te anlizeaza si se uita ciudat la tine. happy
Nu te mai gandii la asta. Cand si eu am senzatia asta imi zic " Nu ma cunoste nimeni, fac ce vreau laughing "
Mergi mai departe si nu te mai gandi la asta.
Mult succes.

| booogdanz a răspuns:

Am uitat sa scriu sunt baiat big grin

| booogdanz a răspuns:

Am uitat sa scriu ca sunt baiat.

| Lauraaaaaaaa a răspuns:

Si eu am trecut prin asta... uneori de cum imi faceam parul alteori de cum ma imbrac... fiecare are stilul lui nu trebuie sa iei in considerarea parerea tuturor fraierilor care nu se uita la ei