| Ellena11_2086 a întrebat:

Este ziua verişoarei mele. M-am tot gândit şi răsgândit. şi n-am nicio idee ce cadou să îi fac. Împlineşte 16 ani. Dacă îi iau haine, acelea se pot rupe sau i se fac mici. Vreau sa-i iau ceva semnificativ, să-şi aminteasca de mine mereu ..mai ales că acum ne-am cam îndepărtat una de cealaltă. Mulţumesc anticipat.

Ofer fundiţă! :*

1 răspuns:
| AnnaPunct a răspuns:

Poti sa ii iei un lantisor, o bratara cu zodia ei sau cu ceva..nu stiu, un parfum si chiar un pluş.[pentru. ca ii va ramane ca amintire]. big grin Sper ca te-am ajutat. Nici eu nu prea ma pricep la cadouri...big grin