| SpikeDePeTineretului a întrebat:

eu ascult rap la fel si prietenii mei toti suntem,, rapperi" dar cateodata mai ascult si (rock)-rammstein. si acum prieteni mei ma cred satanistsad ce pot face? o.O va rog fara rasp in batjocura.Multumesc!

7 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Spune-le că nu ești. Dacă nu te cred înseamnă că nu îți sunt prieteni. Fă-ți alți prieteni care să nu te critice.

| xBya a răspuns:

Da`le cu flit. 'Prietenii' astia ai tai mai au multe de invatat. Spune`le sa nu se mai pripeasca si sa se intereseze ce`i aia 'a fi satanist'. Nu renunta la ceva ce`ti place din cauza unor pareri zise ampulea. Cum poti sa stai cu astfel de persoane?

| usuk a răspuns:

Cu așa prieteni, mai bine să nu-i ai.lol

| SpikeDePeTineretului explică (pentru usuk):

Bine cioBy mersi de rasp!

| bluuee a răspuns:

Lol. Ce distrusi. rolling on the floor Nu faci nimic, se obisnuiesc ei cu ideea laughing)
BabyDollFaux - De fapt, de cele mai multe ori rapperii asculta, sau cel putin agreeaza, rockul; si invers.

| BabyDollFaux a răspuns (pentru bluuee):

Serios? Habar n-aveam laughing Ciudat, atunci cand mai intalneam rapperi nu prea le convenea ideea ca ascult rock tongue Bine, a mai spus cineva ceva asemanator cu ce ai zis tu...Si de indata ce mai multe persoane spun asta, inseamna ca e adevarat happy

| BabyDollFaux a răspuns:

Serios, daca ei te critica pentru gusturile tale...Eu una daca as fi in locul tau, or as avea o discutie cu ei ( desi cred ca v-a iesi nasol) ori, as gasi pe altcineva cu care sa imi petrec timpul. Adevaratii prieteni nu te critica in mod normal sad
Probabil nu le convine ideea pentru ca, rockerii cu raperii nu prea fac pace in multe cazuri. Desi, au mai fost si exceptii happy