| ALYHDKN a întrebat:

Salut, eu sunt Alin, sunt nou aici deci imi cer scuze de pe acum pentru greselile pe care o sa le fac aici, am si eu o intrebare pentru voi:eu sunt o fire mai romantica mai sensibila, dar nu stiu sa-i spun ceea ce simt in fata unei fete si imi place de ea enorm si chiar nu stiu cum sa o cuceresc am cunoscut-o la scoala auto, si cand a plecat am vorbit putin, dar se grabea si mi-a lasat numarul ei de telefon (a fost dragoste la prima vedere) si de atunci vorbim la telefon si pe mess, ne intelegem foarte bine in spatiul acesta virtual, dar mor de "frica" sa ma intalnesc cu ea fiindca nu stiu ce o sa creada despre mine nuprea stiu sa imi exprim sentimentele fata-n fata, nu stiu sa fiu eu ma emotionez foarte tare si pur si simplu ma pierd. Ma puteti ajuta va rog foarte mult. Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, daca te simti asa stanjenit face2face, spune-i ce simti in modul care te face sa te simti in largul tau, adica cel virtual.
Succes!

| ALYHDKN explică (pentru Adry05):

Buna! Mersi, dar ea mereu imi spune ca vrea fapte.

| Jigsaw a răspuns:

Incearca sa exersezi in fata oglinzii.