| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Am 13 si sunt in clasa a 6-a. Colega mea de banca, dupa cum vad ma place dar eu nu o plac :-&. Eu sunt cu alta fata si imi place de aceea. Ce sa fac ca sa nu ma mai placa colega de banca?

3 răspunsuri:
| xJess a răspuns:

Daca esti sigur ca te place, singurul lucru pe care il poti face este sa ii spui ca tu nu simti la fel si ca tu deja esti intr-o alta relatie, desi acest lucru poate doar ii va pune capat sperantelor, iar ea te va placea incontinuare.

| KillerWillBeBack a răspuns:

Buna!
Sunt doua solutii daca nu vrei sa o ranesti brusc...sad:
1)Fa-i cunostinta cu altcineva!
2)Spune-i,fara sa o ranesti (cat se poate) ca nu o placi.''Imi pare rau dar nu te plac''
Succes!

| ione16 a răspuns:

Comporta-te urat cu ea