| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, imi puteti spune o denumire de crema (sau altceva), impotriva cosurilor?

4 răspunsuri:
| Cristi_1137 a răspuns:

Bea ceai de cicoare. Este super tare, dupa 3 zile vei vedea o mare diferenta, Garantez. Si e cel putin ieftin, se gaseste la plafare. Funda pls

| Namastee a răspuns:

Zinerit

| AnneRose a răspuns:

Zineryt. Gasesti la farmacie, e o solutie care se aplica pe fata in zona cosurilor. Este foarte eficient!

| bingbang95 a răspuns:

O crema destul de buna este Zineritul ( e scumpa, dar poti sa o iei pe reteta compensata de la doctorul de familie ) si faci tratement cu ea 6 saptamani,iar apoi nu-ti mai apar cosuri,insa trebuie sa-ti ingrijesti fata in continuare. PS: crema asta usuca pielea,in caz ca ai un ten mai sensibil.
Alte creme sunt de la Elmiplant, cele cu extracte din plante medicinale sunt bune (ieftine si bune) si Vichy ( scumpe, dar bune ) le gasesti in farmacii pe toate.happy
Sper ca ti-am putut fi de folos. :*