| Blink182 a întrebat:

Salut,in fata casei mele am o tufa mare care seamana cu marijuana, nu stiu daca e canepa fiindca are si un fel de muguri(seminte).Am luat cativa si i-am pus la uscat.laughing) Se intampla ceva imi fac un cui si ii fumez? laughing) Voi ati incercat?

6 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Eu am incercat cu mentalaughing) dar am infasurat-o intr-o hartie dintr-un caiet si mai mult gust de hartie o avut. Incearca ca nu patesti nimic.

| vocea a răspuns:

Trebuie sa ai mult tupeu sa faci asta, dar stiu unii care fumau floare de fan si nu au murit, orice ai face mult succes

| NameHarris a răspuns:

Eu din cate stiu se face din frunze nu din seminelaughing)

| Blink182 explică (pentru NameHarris):

Eu stiu ca mugurii laughing

| NameHarris a răspuns (pentru Blink182):

Sincer eu nu consumbig grin eu dora am auzit:d

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Nu, nu sunt handicapatawinking