| ionutbt a întrebat:

Inca de mic port ochelari si de aceea trebuie ca in fiecare an sa fac o consultatie periodica pentru a vedea daca miau mai scazut sau miau maicrescut bioptriile. Sunt din botosani si pana anul acesta am fost la o clinica oftalmologica din Iasi la care este doctorul Chiselita. La aceasta clinica pretul consultatiei a crescut simtitor in ultimii ani si nu imi mai permit sa mai merg. Imi puteti recomanda o alta clinica oftalmologica la care este un doctor foarte bun ( sa fie tot din zona Moldovei), la care tariful pentru consultatie sa fie un pic mai scazut? Daca da spuneti-mi numele si localitatea in care se afla.
. Multumesc! Dau funda la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

In Iasi, dinspre Podu Ros catre Nicolina 1, chiar la baza podului pe dreapta, estie Optimit. E cam 30-35 de lei consultatia, personal foarte bun.

| DeathBat6661 a răspuns:

Buna wave
@IonutBT
Si eu sunt din Botosani.
Si iti recomand sa mergi la Doctorita David(str.Primaverii)
E o doctoritza de treaba, si este venita din Suceavahappy
Consultatia n-am ideethinking Dar nu e mult oricumtongue
Sper ca te-am ajutathappy
Byewave