| Ioana990 a întrebat:

Anul acesta incep liceul si nu stiu daca o sa am diriginta sau diriginte.Trebuie sa cumpar flori?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu zic ca nu e necesar. Daca e barbat, atunci nu se cade sa ii dai flori, iar daca e femeie, in ingramadeala aia de prima zi, cand toti se vor duce sa ii ofere buchete stufoase, nu va observa ea ca tu sau altcineva nu i-au cumparat nimic. Iar daca va observa, acest lucru nu ar trebui sa iti afecteze cu nimic relatia cu ea in anii ce urmeaza.

| Mayhem666 a răspuns:

Cumpara flori pentru orice eventualitate, daca ai diriginta, ai noroc, dar daca ai diriginte, macar primeste si el un buchet de flori. Nu-i mare chestie.

| Sociopat a răspuns:

Sau poti sa nu iei nimic.

| Deaad a răspuns:

E o porcarie treaba asta cu florile.Eu spun sa nu cumperi deloc.

| nda a răspuns:

Eu cand am intrat la liceu nu tin minte sa fi venit care va cu flori.

| doge10 a răspuns:

Nu conteaza dacai dirig sau diriga trebuie s-o faci din ''respect''.

| doge10 a răspuns:

Trebuie s-o faci din ''respect''

| allinme11 a răspuns:

Cumpara flori. daca e diriginta, atunci ai avut noroc. daca e diriginte, atunci poti foarte usor sa ii dai directoarei un buchet de flori. sunt sigura ca ar aprecia.