| Mov10 a întrebat:

Incep liceul si nu stiu daca am diriginta sau diriginte, ce sa fac pot sa duc flori la amandoi? sa sa duc o punguta de cadou cu cafea? nu stiu ce sa fac help me

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sansele sa ai diriginte sunt cam de 9/1 in conditiile in care, in invatamant lucreaza mai mult femei. Chiar daca duci flori, nu va fi o problema; o avea si dirigintele ala o nevasta acasa!

| enverhoxha a răspuns:

Formidabil, în şcoli şpaga a ajuns oficială!

| ThePoet a răspuns:

Nu te cheltui pentru nimeni. Nu fac nimic cadourile astea decat sa ii incurce ca oricum nu le merita.

| express11 a răspuns:

Du-i o sticla de whiskey dirigului, si o bratara de aur dirigei...

| Sckipper a răspuns:

Daca ai diriginte nu merge cu florile, Dule o "pungura de cadu cu cafea" ca asta merge la aman2

| OrdinaryGirld a răspuns:

Mai bine du-te cu o punga cu cafea...nu sti ce poate sa fie... daca e diriginta era ok sa te duci cu flori dar poate sa fie si diriginte happy! Deci mai bine du-te cu cafeawinking

| Hauhauhau a răspuns:

Flori.dirigu` o sa inteleagahappy

| ŦąñťäsÿĶïŝš a răspuns:

Pai, du o punguta de cadou cu cafeahappy

| Deni4you a răspuns:

Dule niste prezervative...siguri o sa le convina orice ar fi...

Întrebări recente