| IliadisJunior a întrebat:

Salut,m-am certat cu o fata, nu era prietena mea dar ne intelegeam foarte bine, ne cunosteam de ceva vreme si eu tineam foarte mult la ea, si ea la fel tine ft mult la mine.Eu mereu ii luam apararea, o ajutam, nu o vorbeam pe la spate, nu o injuram, nu dadeam in ea...iar acum cateva zile s-a suparat nasol pe mine si nici ca vrea sa zica de ce sad. EU sicner nu am avut nici o idee de ce sa se supere ca nu am ranit-o in nici un fel. I-am scris odata pe mess "te rog zi zi-mi ce am facut poate rezolv ceva "iar ea ma trata cu sictir, iar la scoala cand am vazut-o am rugat-o sa imi zica ce am facut si ea a spus ca" daca stiam ca vii la scoala, stateam acasa" crying. Acuma n-are unpic de respect fata de mine, chiar daca m-am comportat cat se poate de frumos cu ea... SI de cateva zile, mai exact de miercuri is asa suparat incontinu straight face un fel de depresie presupun. Vreau doar sa ies din supararea astacrying! Ce faccrying? va rog

Răspuns Câştigător
| Kennziiie a răspuns:

Off drăguţă! Fi atentă: Şterge-ţi lacrimiile, şi ia-ţi inima în dinţi. Ia-o tare, şi întreab-o cu ce i-ai greşit, n-are cum să nu-ţi spună. Poate s-a săturat de prezenţa ta, poate fi şi asta o obţiune, dar ai zis că voi nici nu eraţi prietene, atunci de ce te agiţi atât? Poţi găsii şi alţi prieteni care să-ţi fie alături când ai nevoie, nu care să te lase la greu. Baftă puppy dog eyes

| IliadisJunior explică (pentru Kennziiie):

Ea nu era iubita mea mai exact, asta am vrut sa ziclaughing, faza ca ne vedem cam zilnic waiting si vreau sa trec peste momentu asta. Cu vointa pot trece! Mai greu e ca o vad mereu...oh go on. De mici ne ajutam, ne intelegeam etc...

| Kennziiie a răspuns (pentru IliadisJunior):

Well, am crezut că eşti fată, scuze laughing. Păi dacă tot eşti băiat, ia iniţiativă măi!laughing Că vorba aia, eşti bărbat, nu stics!

| IliadisJunior explică (pentru Kennziiie):

E oricum mersi de ajutor, happy!oh go onrolling on the floor

| Kennziiie a răspuns (pentru IliadisJunior):

Cu plăcintă. big grin Mercic de fundă :d

| IliadisJunior explică (pentru Kennziiie):

Ce faza " am crezut ca sunt fata" mai facut sa rad, bine punctatrolling on the floor! cu placere pentru funda

| Kennziiie a răspuns (pentru IliadisJunior):

PĂI VEZI! Am făcut-o intenţionat :-''

| IliadisJunior explică (pentru Kennziiie):

Da da laughing))), esti de treabasmug

| Kennziiie a răspuns (pentru IliadisJunior):

Dar vai, mulţumesc!batting eyelashes.

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai si asteapta.

| hurricaneX a răspuns:

' Nu era prietena mea dar ne intelegeam foarte bine. ' O_O", oke.
Mna... pai drama pe care o traiesti tu se intampla de obicei in clasele primare.
Las' ca ii trece, e genul acela de orgolioasa care nu renunta si se incapataneaza, cand ii trece se intoarce la tine.batting eyelashes