| cipri1999 a întrebat:

Salut, ma inteleg bine cu o fata, e foarte draguta si o iesit miss la liceul unde ii. As vrea sa ii fac un cadou in semn de multumire pentru prietenie, nu gen din dragoste laughing asa prieteneste care sa o surprinda..as vrea niste idei de la fete va rog, Multumesc

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Pai ar fi in regula niste flori cu un biletel de multumire happy

| XDeDeX a răspuns:

Pai incearca sa va ia doua bratari la fel... daca tot suneti la liceu stii tu bratarile prieteniei happy bafta happy

| XDeDeX a răspuns:

Poti incerca sa iei^ scuze gramatica dar imi e somn putin laughing sorry