| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Mai demult prieteneam cu o fata, si era destul de buna.
Dar dupa un timp ea a devenit agresiva ciupea, cuprindea prea tare, stringea prea tare de mina. Si ne-am certat.
Iar acum 1 luna din nou ne-am impreetenit, ca am crezut ca s-a schimbat.Dar ea a devenit si mai si.Eu nu mai vreau sa prietenesc cu ea.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

Buna!
Asa este firea ei, dar las-o putin singura. Daca o sa mai continue asa toti prietenii se vor indeparta de ea, si o sa vada atunci ca are un comportament care nu iti face tie si celorlalte persoane pe plac. O sa deschida ochii si o sa vada ca a gresit!
Succes

1 răspuns:
| traiescdeciexist a răspuns:

Spune-i : ''Nu te supara dar nu mai vreau sa fiu prietene!''