| kyzu22 a întrebat:

Miam bagat un piercing in buza jos acum 5 zile si ma jeneaza la mancat si as vrea sa-l scot...ce patesc daca il scot?

Răspuns Câştigător
| marshy a răspuns:

Pai daca era dupa o saptamana il scoteai putin exista riscul sa ti se astupe gaura sau sa te doara ff tare atunci cand incerci sa-l bagi daca il scoti o ora maxim eu cred ca nu are nimic si daca il scoti curata bine locul acolo

6 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic grav, stai linistit, poate o sa ti se astupe gaura dupa o perioada in rest cred ca n-are ce sa se intample

| Gnomul a răspuns:

Se astupa!

| AliveOne a răspuns:

Ceva destul de urat... iti va curge saliva prin acea fisura >

Răspuns utilizator avertizat
| gRasuPCH a răspuns:

Sincer? vezi k poti sa faci infectie, daca il ai de 5 zile este un timp prea putin sa il scoti ..trb ta