| sanciou88 a întrebat:

Miam pus amu 4 zile un piercing un buza da jos in mijloc. O sa am 3 saptamani de vacanta la scoala.Pana incepe scoala o sa pot sa scot pentru 6-7 ore? Schema cu leocoplas nu functioneaza ca profesori stiu smecheria. Sau daca as da jos miluta si sa ramana tija in gaura, s-ar observa varfu tijei care are o culoare mai inchisa?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Puneţi un banaj, ca şi cum te-ai fii lovit la buză.

| DracoMalfoy a răspuns:

Tu vrei de fapt sa stii daca iti poti da jos piercingul cat timp esti la scoala? Sau ce? Daca asta e, sa stii ca poti sa il dai jos cat esti la scoala, pentru 6-7 ore gaura nu se astupa, iar daca vrei sa iti acoperi si gaura, nu ai altceva de ales decat sa pui un leucoplast peste.

| sanciou88 explică (pentru DracoMalfoy):

Atata am vrut sa stiu daca pot sa dau jos pierceu fara sa se astupe gaura. Daca se vede gaura, aia nu conteaza.Mersi.

| Exeemii a răspuns:

Ba analfabetule. Toata lumea stie ca daca iti dai jos pierce-ul dupa cateva zile gaura dispare. Dati-l jos cu o saptamana inainte de inceperea scolii si o sa treaca.

| sanciou88 explică:

Sau daca as da joc biluta*