| anonim_4396 a întrebat:

Salut..Pe 20 martie este ziua iubitei mele, face 17 ani si nu sunt sigur ce cadou sa ii iau...eu m-am gandit la un buchet de 17 trandafiri si un urs mare de plus... daca imi puteti da mai multe idei sau daca e bine la ce m-am gandit eu, astept raspunsuri multumesc la toti care imi raspund.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai gandit bine...un buchet de 17 trandafiri ar impresiona iar daca stii ca ii plac animalele de plus ar merge si ursul daca nu ii poti lua un lantisor cu un medalion, bratara sau parfum

| IsabelaIssa a răspuns:

As vrea doar sa adaug ceva la ideea ta. De fiecare trandafir legi cate un biletel in care sa scrie cate un motiv pentru care o iubesti. Deci trebuie sa fie 17 motive happy

| xClementine a răspuns:

Hm, clasicul urs. Depinde ce gusturi are iubita ta. Daca-i cunosti parfumul preferat, ii poti face unul cadou, sau, de ce nu, o esarfa, ii vei demonstra astfel ca ai fost atent la detalii si ti-ai dat seama de gusturile ei. Asa ca fii atent ce culori poarta si tot felul. Ai sa impresionezi si mai mult asa. Daca vrei, iti recomand si-un ceas, un colier, o bratara, nu trebuie sa fie cine stie ce, cat mai finute, o sa fie pe placul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cadoul cel mai mare pe care il poti face esti tu, nu are nevoie de ursuletul tau de plus si de florile tale ofilite, dar are nevoie de tine.
Doreste sa fi alaturi de ea si sa ii explici motivele pentru care o iubesti, doreste sa se simta apreciata pentru calitatile ei, si sa ii se spuna aceasta in detaliu, doreste sa se simta iubita, alintata, apreciata.
Doreste sa se simta speciala.
Aceasta o poti face numai daca o iubesti din toata fiinta, pentru ca numai atunci observi partile ei launtrice si esti in stare sa i le pui in evidenta happy

| GeorgeFellinLove a răspuns:

Trebuie sa mai dai si tu informatii cum ar fi culoarea preferata ca de exemplu daca e mov cumparai trandafiri movi sau de alte culori in zilele de azi orice e posibil, poti sa ii ca azi(1 martie ) pastrezi martisorul (daca dai, multi nu dau, eu dau) pentru o ocazie mai speciala (respectiv ziua ei) poti sa o surprinzi cu ceva ce isi doreste (fetele mai trebuiesc ascultate...doar tu stii la urma urmei tu esti iubitul ei.