| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, mai e putin si vine Craciunul si nu stiu ce sa ii cumpar sotului meu, dati-mi si mie idei...nu conteaza cati bani ar costa. Voi de exemplu ce cadouri ati facut sotilor si iubitilor vostri?

Răspuns Câştigător
| n1na a răspuns:

Hmmmm,e greu! ce zice de o rama electronica pe care sa pui anumite poze de ale voastre? sau fai cadou o excursie undeva unde el isi doreste sa ajunga.Sincer nu stiu ce altceva ai putea sa i faci cadou; daca nu gasesti o solutie pana la urma cumpara i acel telefon si cred ca va fi multumit.

10 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu i-am cumparat intodeauna ce a vrut el sau ce am observat eu ca ii lipseste de la mp3, ochelari de soare de firma, curea si portofel de piele, aparat de tuns barba, haine, incaltaminte, ceas, parfumuri, absolut orice isi doreste. Nu prea ne facem surprize ca nu nimerim gusturile celuilalt dar ne spunem ce ne dorim si celalalt cumpara. Mai mult ne place sa impodobim casa decat cadourile materiale care oricum vin zilnic din partea amandurora.

| IMC90 a răspuns:

Ceva lucrat manual pentru mine inseamna mai mult decat orice plastic cumparat happy

| freewoman a răspuns:

Ceasuri cu design ultramodern
Aparat foto lomo si accesorii lomografice
Capace pentru rotile de la masina, custom made
Fotoliu personalizat
Ziare vechi, din ziua nasterii persoanei dragi
Zbor cu balonul cu aer cald
...Sunt foarte multe! Tu stii cel mai bine de ce are el nevoie, sau ce isi doreste!

| clausialin a răspuns:

Toata dragostea mea o are deja,iar capace la masina sau ceva pentru masina nu vreau sa ii iau, vreau ceva super frumos pentru el dar nu stiu ce, bilete la fotbal nici atat pentru ca nu se uita la fotbal...mai astept si alte pareri...multumesc.

| mgtow a răspuns (pentru clausialin):

Daca-i plac cursele de Formula 1 cumparati bilete la urmatorul GP de Abu Dhabi (Yas Marina) care se va disputa pe 13 noiembrie cursa si pe 12 noiembrie clasificatia.

| clausialin a răspuns:

Pfffffff lui nu prea este asa pasionat de curse de formula 1, forbal si alte din astea, eu ma gandisem sa ii cumpar un Nokia e7 dar de banii aia am zis sa ii cumpar ceva mult mai multe decat un telefon, dar chiar nu stiu ce. offfffffffffff

| n1na a răspuns (pentru clausialin):

Si eu ma confrunt cu aceasta problema pentru ca nu ma pricep deloc la cadouri pentru barbati.Prietenul meu mi-a zis ca vrea ceva ce sa ii aminteasca mereu de mine...asa ca i-am facut cadou un lantisor cu pendantiv pe care am gravat numele meu si al lui(poti sa gravezi ceea ce vrei u).A fost foarte incantat.Acum tu stii mai bine ce ii place sau nu.Baftawinking

| clausialin a răspuns (pentru n1na):

Offfffff anul trecut de Craciun am facut acelasi lucru ca si tine,o bratara de aur pe care am gravat-o dar anul asta pur si simplu nu am idei, e problema ca imi zice ca nu isi doreste nimic, dar eu vreau sa ii iau ceva...crying((

| n1na a răspuns (pentru clausialin):

Hmmmm,e greu! ce zice de o rama electronica pe care sa pui anumite poze de ale voastre? sau fai cadou o excursie undeva unde el isi doreste sa ajunga.Sincer nu stiu ce altceva ai putea sa i faci cadou; daca nu gasesti o solutie pana la urma cumpara i acel telefon si cred ca va fi multumit.

| Boghiboghi2222 a răspuns:

Acum sincer dar sa imi dai funda cel mai frumos cadou pentru unui barbat este sa ii cumperi niste bilete la fotbal sau sa ii dai toata iubirea ta.