| introduaicinumele a întrebat:

SLZ! Sunt baiat si ce as putea sa ma imbrac in prima zi de scoala? M-am gandit la niste blugi cu un tricou alb, altceva nu ne lasa sa purtam, sunt cls 7-a.
Acum vor sa ne dea uniforme pantaloni gri cu vesta albastra, acu trecut erau toate albastre si acum 2 ani erau verzi, cum a putea sa fac sa-mi stea mai bine ca rad colegii de mine ca cica arat ca un fraier cu hainele alea pe mine (da sa se uite la ei prima data).

Răspuns Câştigător
| KyssOana a răspuns:

La uniforma de anul acesta.hmm ai putea sa-ti faci par de emo (da nu prea lung) renunta la vesta prin clasa (spune ca tie caldhee hee ia-ti bluci in loc de pantaloni happy u ai noroc de uniforma da noua ne da niste tricouri luungi si laargi.crying

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

...lasa pantalonii de la uniforma deoparte, la fel si sacoul.Vesta aia ai putea sa o ai in ghiozdan si sa o scoti cand comenteaza vreun profesor ca de ce nu o ai...dar nu cred ca o sa se puna accentul pe uniforme nici anul asta.Trec in clasa a 10-a si de la uniforma am purtat sacoul de vreo 2-3 ori si vesta vreo 3 saptamana (pe tot parcursul anului ) laughing. Baftawinking