| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani.
Vreau sa ma epilez la penis cu Bicul.
Motivele sunt transpiratia excesiva in acea zona si parul prea mare.
Eu m-am epilat pana acum la subrat dar vreau si in acea zona fiindca cum am spus transpir prea mult.Eu sunt mai paros de felul meu adica am par pe burta, pe piept si pe picioare.
Prima data cand m-am epilat la subrat am avut o mancarime mica in acea seara dar mi-a trecut peste noapte.
Deci pot sa ma irit si in zona aia? Daca da cat va dura si cum pot sa o diminuez.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hohoho
o saptamana o sa te scarpini in continuu.

bafta

| Vreausapot a răspuns (pentru suntserios):

Atunci o sa fac asta cand o sa inceapa vacanta de iarna sa ma obisnuiesc

1 răspuns: