| AnonimulCurios a întrebat:

Sunt baiat si am 16 ani.
Vreau sa stiu daca o sa mai cresc in inaltime, vreau sa ajung la 1.75-1.80.
O sa mai cresc in inaltime? Mentionez ca parintii sunt de statura mica si ma gandesc ca o sa fiu la fel ca ei...
Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| SunShine a răspuns:

In cele mai multe cazuri, cand parintii sunt mici de statura, asa sunt si copii, dar ai abia 16 ani, tu mai cresti si te dezvolti pana la 19 - 20 cine stie, poate o sa mai cresti, te poti apuca de baschet, te poate ajuta happy.

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da acuma ce inaltime ai? happy

| AnonimulCurios explică (pentru epurasu):

1.69

| epurasu a răspuns (pentru AnonimulCurios):

Da sigur o sa mai cresti! fii linistit.