| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si ma cam deranjeaza faptul ca am o mustata care chiar nu-mi place, iar de fiecare data cand ii intreb pe parintii mei dac-ar trebui sa o rad ei imi spun ca sunt prea mic si ca dupa aia o sa creasca prea repede si prea groasa.
am si par pe gat doar ca pe ala nu stiu vreau sa il rad.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Eu am inceput tot la 14 ani si nu regret nimic.
Sincer, arata ca naiba.

Rasul nu dureaza chiar atat de mult si oricum o sa te razi 1 data sau de 2 ori pe saptamana.

Concluzia este ca ar trebui sa faci ce vrei. Daca te deranjeaza atunci trebuie s-o dai neaparat jos.

Daca iti place atunci e ok asa cum esti.

| Intrebatoru99 a răspuns (pentru RainmakerX):

Atunci cred ca o sa rad doar mustata.
mersi

2 răspunsuri:
| Brigi1998 a răspuns:

Mustața o poți lua cu ceară, crește mai greu.
Pe gât, nu știu, cu ceară e prea dureros, ai putea încerca să îl razi