| DjZen a întrebat:

Am facut cu iubita un fel de pact sa nu ma vad cu ea 1 saptamana. Ea a facut acest pact sa vada cat de mult o iubesc si sai dovedesc cat de mult tin la ea. Dati-mi si mie niste sfaturi cum as putea sai dovedesc si cam cum anume sa ma comport cu ea. Eu de fel sunt cuminte nu creez probleme dar as vrea sa ma fac mai bun doar pentru ea vreau sa stiu daca se poate. Multumesc anticipat. cel mai bun raspuns priemeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Hopa...hai sa fim seriosi, mi se pare ciudat modul asta de ai arata cat o iubesti, printr-o pauza asa brusca.
Te-ai gandit serios ca nu te minte sau nu?
Daca vrea sa ai arati arata-i prin fapte nu prin pauze.
Mie mi se pare ceva dubios la mijloc...ori ea are ceva de ascuns ori chiar asta e modul ei de a vedea daca o placi.
Daca e cum ai zis tu surprinde-o cu mici atentii in pauza asta sa zic dp cateva zile i-ai un trandafir si scrie pe pe o foita "Imi e dor de tine, Te Iubesc" si pune-o intr-un plic si lasail pe banca la scoala sau dail tu direct...

| DjZen explică (pentru LittleEvil666):

Sunt cu ea de o luna dar a ei a fost ideea sa vada daca chiar o plac sau fac misto de ea. Eu cand m-am pus cu ea am luat totul in serios nu a fost nimic la misto. Si da m-am gandit serios ca nu ma minte mia invatat toate simturile si isi va da seama daca o mint sau nu. Si da asta e modul sa vada daca o plac si nu are nimic de ascuns. ok mersi de sfat

| DjZen explică (pentru LittleEvil666):

Si da stiu ca apare ciudat dar am zis asta e modul sa vada daca o plac. Si o sa urmez sfaturile. Mersi

| LittleEvil666 a răspuns (pentru DjZen):

Ar mai fi ceva ori a zis asa sa vada daca o cauti... poate sa fi zis facem o pauza sa vada cum reactionezi tu.In modul daca accepti usor chestia asta sau mai greu...

| DjZen explică (pentru LittleEvil666):

Pai da cred ca sa vada daca o caut ceea ce am facut happy

19 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Altii abia daca se vad de 2-3 ori in 2 saptamani iar tu nu poti rezista nici 3 zile fara gagica'ta si asta abia dupa o luna de relatie? ...omule ma sperii![freak]straight face

| DjZen explică (pentru Jυsтℓσяγ):

1 luna jumate

| DjZen explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Bv lor daca pot sa stea 3 zile fara ea pe mine ma doare undeva daca ei nu pot rezista fara. Si in primul rand de 2 3 ori in 2 saptamani astia chiar e penal laughing

| DjZen explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Daca se vad atat de rar atunci de ce mai sunt in relatie tu crezi ca asta le intareste relatia nu cred

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru DjZen):

Uite spre exemplu mai exista si relatii la distantahappy, aia cum mai rezista? ia gandeste-tewinking

| DjZen explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Pai m-am gandit dar tu crezi ca aia e fidela sau altceva nu prea cred. Daca unu sta in Bucuresti spre exemplu si una sta in Iasi spune-mi tu mie cum se rezolva? Tu crezi ca cea din Iasi va sta numai cu ala din Bucuresti nu prea cred

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru DjZen):

Ok eu te inteleg pe tine ce spui dar de ce faci referire numai la partea feminin? tu crezi ca numai femeiele inseala? nu puisor si femeile si barbatii sunt la fel de penali+ de asta depinde de fiecare caz in partewinking

| Cosmin1I a răspuns:

Ciudat...Nu inghit faza cu *sa vada cat de mult o iubesti*,, Posibil sa aiba alte ganduri mai neplacute.

| DjZen explică (pentru Cosmin1I):

Nu nu are ca am intrebat-o de faza asta si a zis ca nu are doar sa vada daca nu vorbesc cu alte fete sau sa ma uit dupa alte fete

| Cosmin1I a răspuns (pentru DjZen):

Nu sunt sigur dar poate vrea sa vada daca esti in stare sa rezisti fara ea, daca viata ta va fi la fel in acea saptamana, sa iti vada reactiile.Nu o cunosc pe prietena ta ca sa iti dau un sfat ..Pe o parte as zice ca ar fi bine sa nu rezisti o saptamana, dar pe alta parte as zice sa incerci sa ii faci jocul o saptamana...Este complicat atat timp cat nu ii cunosc caracterul.Cel mai bine as zice sa astepti raspunsuri mai clare si mai concrete de la persoane cu mai multa experienta. Succes.

| DjZen explică (pentru Cosmin1I):

Pai stiu ca vei rade dar nu am putut sa stau fara ea cel putin 3 zile si imi este dor de ea

| Cosmin1I a răspuns (pentru DjZen):

Nu am de ce sa radtongue si ceea ce LittleEvil666 este perfect pentru tine ..Succes.

| LittleEvil666 a răspuns (pentru DjZen):

A si ca ultima chestie nu incerca sa intelegi ce e intr-adevar in capul unei fete ca o sa innebunesti incercad laughing... sper sa ai dreptate cu ceea ce vrea ea si va urez un viitor fericit...

| DjZen explică (pentru LittleEvil666):

Mersi la fel

| DjZen explică:

Mersi anticipat