| Eranann a întrebat:

am nevoie de opinia voastra. In generala placeam o fata, dar pe atunci nu eram sigur pe mine si nici nu prea interactionam unul cu altul, insa, cu timpul am devenit prieteni, pana sa ajungem la liceu. Am ales licee diferite; cel mai bun prieten al meu s-a dus la acelasi liceu cu ea, iar eu la un liceu departe de casa. Am incercat sa o uit pe parcurs, insa, acum ca a venit vara, ne mai intalnim cateodata si cred ca incep sa o plac iar... De asemenea, si celui mai bun prieten al meu ii place de ea, desi mai mult decat mine, si, ei fiind colegi, se inteleg foarte bine. Acum nu am nici macar o idee ce ar trebui sa fac. Si nici macar nu suntem din acelasi oras :/

Răspuns Câştigător
| cucushka a răspuns:

Buna! parerea mea e sa renunti si sa iti orientezi privirea spre altcineva...

| Eranann explică (pentru cucushka):

Am incercat, si a fost o perioada in care nu prea m-am gandit la ea, dar acum parca e mai greu sa o ignor.

3 răspunsuri:
| Jannah a răspuns:

De ce mai ai prietene daca te indragostesti de ele?

| Eranann explică (pentru Jannah):

Mai am prietene pe langa ea, stai calm laughing
Doar ca ea e mai "altfel" decat celelalte