| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema : iarna dupa cum stiti, baietii fac "botez" fetelor. Eu am o iubita de aproximativ 5 luni jumatate si nu stiu cum ar trebui sa reactionez.
Sa vorbesc cu ceilalti baieti de la liceul ei sa nu-i faca "botez"?
Sau sa o las sa-si primeasca "botez" si cand vrea sa vorbesc cu ceilalti baieti sa o fac?
Sau daca stiti vreun alt mod prin care ar trebui sa reactionez, va rog sa-mi spune-ti.
Dau FUNDA celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu mă voi lua de tine din cauza expresiei ciudate folosite, pentru că mă gândesc că este un lucru absolut normal pentru tine.
Dar mă pot lua de tine din cauza acestei întrebări. Tu vrei să îți protejezi iubita? Mă gândesc că da, ar fi normal, având în vedere că bănuiesc că simți ceva pentru ea. Fă tot ce poți pentru a o proteja, orice consideri tu că este corect.
Vorbește cu oricine vrei tu, sau o poți apăra chiar tu.

| Anonim199712 a răspuns (pentru positivity):

Deci ar fi mai bine sa vorbesc dinainte cu baietii?

| neutrino a răspuns:

Vorbeste cu baietii sa o boteze ei si poate ca se va gasi unul sa o boteze bine, astfel incat ei sa ii placa atat de mult, incat tu sa ramai cu degentul in gura.

| Anonim199712 a răspuns (pentru neutrino):

Ba lasa-ma dq ca esti o copil de 12 ani.