| cristy1993 a întrebat:

Hei TPU vine 8 martie si sunt intr-o dilema, ce cadou sa fac iubitei mele? Sunt impreuna cu ea de 2 ani! Ma puteti >ajuta?

8 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Un buchet de flori si un ursulet cu " i love you".
Bafta!

| Dan10079 a răspuns:

Sall! Pentru a te simti bine si ea si tu ar fi frumos sa mergeti undeva in oras sa vedeti un film sau sa mancati ceva (la un restaurant de calitate - nu fast-food-uri) si inainte sa plecati poti sai dai un cadou pe care-l cumperi tu, acel cadou poate fi: o cutie cu bomboane (dinalea in forma de inima se gasesc pe la magazine), un buchet de flori (ia ce flori crezi tu ca ii plac), ii poti lua si bijuterii (daca vrei) si cam atat oricum sa "ii faci pe plac" big grin
Sper ca te-am ajutat!

| Mirrre a răspuns:

Pai eu cred ca i-ar placea ca sa petreceti impreuna toata ziua.s-o scoti in oras la un restaurant..cred ca ar fi cel mai potrivit cadou. Daca vrei neaparat sa ii cumperi ceva, ar fi sa-i faci un album cu poze cu voi si un buchet mare de trandafiri. Sper ca te-am ajutat happy

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa-i cumperi flori, sa o duci intr-un loc frumos, poti sa-i cumeri bijuterii (in alb si rosu daca tot e 8 Martie) du-o la un film (sa aleaga ea sau sa fie unul romantic), kiss her for God's name! Anyway daca eu as fi prietena ta nu as cere nimic de la tine, doar sa fim impreuna in ziua respectiva. Sper ca te-am ajutat happy

| AntoniaCristina a răspuns:

Da normal, duo la un film, cumpara-i un buchet de flori, ceva dulce, o bratara( sa nu o geseasca la magazine ) / un lantisor.....Si comportate ffrumos, si fai pe plac ca doar o data pe an e 8 MARTIE.Iar ea iti e alaturi si tot restul anumui.

| Alexysa a răspuns:

O cutie cu ciocolata sub forma de inima, un colier cu inima si o felicitare pe care sa scrie,, te iubesc''

| ioanais a răspuns:

Uite aici cateva idei care te-ar putea ajuta si inspira:http://www.cuidei.ro/2013/02/28/cadouri-de-8-martie-pentru-iubitasotie/