| MarianMM18 a întrebat:

Buna TPU.
Sper ca am ales categoria corecta pentru aceasta intrebare.
Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac.
Ce as putea sa-i iau?
Va rog dati-mi niste sfaturi sau idei.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani are iubita ta si de ce buget dispui?

| silvershark a răspuns:

Idei de cadouri am gasit pe raio.ro, uite ink: http://raio.ro/cadouri-femei

| ElenaElena85 a răspuns:

Eu unei prietene i-am facut cadou o bratara personalizata cu un mesaj frumos gravat pe banut de inox si chiar i-a placut. Inoxul nu se innegreste si nici nu se deterioreaza in timp. Poti gasi multe modele pe pagina:https://www.facebook.com/eventsandgifts. Persoanelor dragi, in general, le place sa primeasca lucruri personalizate si care sa ramana amintire.

| Vulpița26 a răspuns:

Depinde de ce fel de fata e prietena ta, unele fete se multumesc si cu lucruri simple de ex: flori sau ciocolata, iar alte fete prefera lucrurile scumpe cum ar fi cercei, bratari, lantic de aur. Dar m-ai bine i-ai da ceva ce si-ar dori, incearca sa afli ce ea si-ar dori fara ca ea sa isi de-a seama. Mult succes!