| BlueStyl3 a întrebat:

am o nemalurire, eu am avut o prietena care m-a inselat. M-am despertit de ea acum 1 luna. Acum 2 zile am visat ca ma sarutam cu ea. Ce inseamna? Inca o mai plac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| AxelTerner a răspuns:

Sallut nu neaparat inseamna ca o plaki in somn creierul lucreaza si isi aminteste de trecut cum tu ai fost cu ea 2 luni.Parearea mea cred ca o mai placi dar ea nu

6 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca inca o mai placi? Nu ghicim in stele.Visul nu este decat o imaginatie a inconstientului. cel putin asa-mi place mie sa-i zic. Nu cred in semnificatia lor. Deci probabil ca te mai gandesti la ea si psihicul tau lucreaza.

| mutascu a răspuns:

Atunci cand iti visezi fosta iubita, inseamna ca inconstientul, care produce visele, incearca sa iti dea o lectie prin furnizarea uni vis drept exemplu.
Daca in vis vezi o iubita dar cu care ai fost impreuna cu mult timp in urma, acest lucru se intampla deoarece inconstientul iti reaminteste despre circumstantele nefericite. Visul este o avertizare ca esti pe cale sa te implici cu cineva care nu te va face prea fericit... mai multe explicatii gasesti aici : http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Fosta-iubita

Inceraca sa imibini semnificatia visului de mai sus si cu interpretarea visului sarut, la care gasesti interpretarea aici : http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Fosta-iubita

| mutascu a răspuns (pentru mutascu):

Link-ul al doi-lea trebuia sa fie http://www.visele.ro/cauta.php?vis=Sarut, imi cer scuze

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Salut,daca ai visato inseamna ca ea se gandea in acea clipa la tine si inca tine la tine! fundita?happy

| BlueStyl3 explică:

Pai, visul a durat ceva, eram singur, ma plimbam prin parc, era noapte, foarte frig, am mers putin, si apare ea, incepea sa fie cald, sa facut zi, si nu mai eram singur... Va rog nu stiu ce sa fac

| BlueStyl3 explică:

Visul era ciudat, era frig eram singur in parc, noapte, intuneric, a venit ea a devenit cald, zi si nu mai eram singur,