| Adyizdroid a întrebat:

am o problema acum cateva luni am intrebat-o fata pe care o plac daca vrea sa fie cu mine si a spus ca sa ma asteptam si nu peste mult timp s-a pus cu un alt baiat dar in prezent s-a despartit de el si nu stiu ce sa fac sa o mai intreb iar? imi spune dodo glumim intre noi ne luam in brate big grin ce sa fac? sa o inteb daca vrea sa fie cu mine?

2 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pai, ai putea sa o intrebi cand incepeti sa glumiti. Asa, in sensul de gluma. Si dupa raspunsul si reactia care o are, probabil iti vei da seama daca si ea te place sau daca vrea sa fie cu tine.

| ale05 a răspuns:

Intreab-o,batei un apropou sa vezi ce zice. sau ea te iubeste ca pe un amic