| LastWord a întrebat:

Am o problema destul de ciudata. ( Sunt fata ) De putin timp am inceput sa vorbesc cu o fata pe facebook. Eu pot sa vorbesc normal cu orice persoana, indiferent daca e fata sau baiat, nu am probleme de niciun fel. Dar nu stiu ce mi se intampla cu ea. E o fata foarte speciala, nu o pot compara cu niciun alt baiat sau alta fata. Pe langa faptul ca e foarte draguta, e si foarte inteligenta. Pur si simplu ma uimeste orice face sau zice. Ma gandeam ca sunt nebuna, adica. nu am mai patit asa ceva. Avand in vedere ca ma scarbeau multe dintre fete prin comportamentul lor si punctul lor de vedere in multe situatii. Nu imi plac fetele, imi place doar o fata. Mi-a spus ca sunt frumoasa si ca ma place. Atunci am ramas masca, e posibil sa o fi inteles gresit. Ma simt tare fericita cand imi scrie, dar in acelasi timp mi-e si frica sa nu o supar cu ceva. Nu stiu cum as putea sa inteleg ce mi se intampla. Ce pot sa fac? Va rog, fara comentarii aiurea. Daca nu poti sa faci un bine, macar nu face rau.

2 răspunsuri:
| Adeeeeeeeeex a răspuns:

Uite..nu vreau sa jignesc. poate ca te-ai atasat mult de ea. sunt doua oportunitatii :

1. Sa simti ca este ca si soara ta. Adica te asculta iti da sfaturi si asta e reciproc
2. Sa o iubesti..cum ai iubii un baiat. Daca nu ai mai avut nici o relatie...nu stii cum e sa iubesti. Daca ai mai avut inseamna ca nu aceea e orientarea ta.

Sper ca te-am putut ajuta.

| LastWord explică (pentru Adeeeeeeeeex):

Am avut relatii si mai lungi si mai scurte, doar cu baieti. Niciodata nu m-am simtit atrasa sau atasata de vreo fata in modul asta. Iti multumesc pentru raspuns