| Rianakkaee a întrebat:

Salut TPU! Am o problema, este o poveste foarte lunga. M-am îndrăgostit de un băiat, de aproape 10 luni (Asta fiind la începutul verii) Problema propriu zisa este ca un coleg de clasa a aflat ca îmi place de băiatul respectiv și prin toamna a dat sfoara-n clasa ca-mi place de,, pixulescu" normal ca afurisita clasei (inamica /dușmanca mea de moarte) a auzit și ce a zis nenorocita,, ia sa văd cine-i,, pixulescu " asta. De atunci tot se tine după el, prin pauze e tot după fundul lui, sunt sigura ca îl place (pune chestii pe story cu inițială lui, etc). Tam -nisam îl place și ea (fiind genul de fata care se uita după băieții dubli cât vârsta eilaughing) Nu mai știu ce sa mai fac, nu o mai pot vedea ca se perinda după el, pentru ca chiar țin foarte mult la băiatul asta. (Scuzați eventualele greșeli gramaticale ) happy

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu incerci sa vorbesti cu el? Incearca online intai si apoi stati de vorba si pe la scoala.

| Rianakkaee explică (pentru Aasdfghj):

E o fire rușinoasa, la fel ca mine + ca in pauze el sta cu colegii lui (băieți) ar zice ca-s complet disperata după el dacă îl mai si bazai. sad

| Aasdfghj a răspuns (pentru Rianakkaee):

Dupa ce o sa va imprieteniti o sa puteti sta si voi de vorba putin. Trebuie sa incerci sa vorbesti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu mai știu ce sa mai fac, nu o mai pot vedea ca se perinda după el, pentru ca chiar țin foarte mult la băiatul asta.
Dacă ții foarte mult la el, perindă-te și tu, dar nu după el, ci în fața lui. Pe ea nu ai cum să o oprești.

| Rianakkaee explică (pentru sadrian46):

Asta fac, ar fi culmea sa nu fac chiar nimic in timp ce aialaltă se tine ca lipitoarea după el.

| sadrian46 a răspuns (pentru Rianakkaee):

Tu îl vrei pe el? Indiferent în ce relație ești sau vei fi cu el, vor fi în jurul lui 100 de femei sau fete care îl vor vrea. Ce culme o să faci atunci ca să îl ferești de ele? Chiar, ce culme?