| KefDeKef a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor.
Am cunoscut o fata, si pot sa spun ca imi place destul de mult de ea.Numai stiu cum sa ii arat ca o plac foarte foarte mult.
Va rog sa imi dati idei.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Invit-o in oras la o plimbare, la un film sau la o inghetata. Povesteste-i ceva hazliu si nu ezita sa-i faci complimente. Daca o sa-i faca placere sa te stie in preajma ei, o sa accepte sa mai iesiti impreuna.
Nu forta lucrurile, lasa totul sa decurga firesc. O sa-ti dai singur seama de sentimentele ei.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Comunica cu ea si vezi ce clasa de fata e ca sa stii cu cine te bagi pe fir.