| El3m3ntul a întrebat:

Am si eu o intrebare am 1 metru si 65 de cm si 50 kg sunt : a)Gras
b)Slab
c)Normal

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
c) Normal. Tine-o tot asa! Bafta! happy

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Nu prea pot sa imi dau seama daca est gras, slab sau numa' bine pentru ca la 50 de kg, doua persoane diferite pot arata complet diferit. Conteaza si unde sunt acele kilograme, daca ma intelegi. Poti sa arati indopat sau poti sa arati foarte bine, pentru ca ai si ceva musci nu numai sunci...
Oricum, la modul teoretic 50 de kg pentru 1m65 e normal.

| JustMusic a răspuns:

Dpinde cum arati. Dupa statitici ar mai trebui sa pui vreo 5 kg pe tine. ca sa fi normal.

| Rose123 a răspuns:

Calculeaza singur : http://www.csid.ro/calory-calculator/ Tot aici iti poti face si propiul meniu pentru a te mentine :) Bafta!

| Delicacy a răspuns:

Supraponderal.

| mel24 a răspuns:

Parerea mea esti cam slabut! mai pune cateva kghappylaughing

| bybyshor18 a răspuns:

Esti normal mai...:-p

| AlexaMatyas a răspuns:

C)normal si app o sa fi gras in momentul in care greutatea ta este mai mare decat inaltimea