| katalyn16tpu a întrebat:

As avea nevoie de putin ajutor din partea voastra.
Am de facut un memorium catre conducere scolii...despre activitatile pe care le doresc in saptamana altfel.
Am cautat pe net dar nu am gasit ceva concret.
Va rog sa imi aratati un model.sau daca stiti sa realizati tema efectiv as ramane dator cu O funda. FUNDA! La cel mai bun

1 răspuns:
| Ukraineanu a răspuns:

E cam destul de greu, trebuie sa recunosc ca, cam iti da bataie de cap, incearca niste idei de la mama ta sau de la biblioteca scolii! Cartile sunt cheia, profita de acest lucru