| adrian120 a întrebat:

.am nevoie de putin ajutor din partea voastra.
intrebarea este: cum sa fac o fata la care am putine sanse..sa ma placa? sau chiar mai mult..sa ma iubeascA?
am nevoie de multe detalii..mai ales din partea fetelor...multumesc..

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui intrebarea gresit, tu ar trebui sa te intrebi "Cum sa devin baiatul pe care fata respectiva sa-l placa?", nu exista trucuri sau artificii ca sa te placa o tipa, poate o sa aiba doar impresia ca te place, secretul e sa devii tu din ce in ce mai bun, sa fii curat, ingrijit, sa faci sport, sa te imbraci decent, sa fii manierat, sa fii glumet, sa inveti bine si sa ai un job bine platit.

6 răspunsuri:
| TheRomanticGuy a răspuns:

Citat de la razgandeanu : "sa ai un job bine platit.", cel mai bun raspuns.

| neutrino a răspuns:

Mai usor cu iubirea aceasta... O fata o poti cuceri prin sarmul si inteligenta ta. Mai conteaza, si nu in ultimul rand, si varsta voastra.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu sunt fata dar iti raspund si eu cum pot mai bine.
Pai pentru inceput vorbeste din ce in ce mai mult cu ea(ATENTIE fara sa o stresezi).
Pasul al doilea ar fi sa o inviti la o plimbare ca se face vremea frumoasa acum, la un suc/o prajitura, la un film(in oras nu acasa sper ca ai inteles).
Pasul al treilea ar fi sa continui sa vorbesti cu ea, sa te porti frumos, sa o mai scoti in oras si daca zici ca nu te prea place NU incerca din prima seara cand o scoti sa o saruti!
Trebuie sa o lasi sa isi dea seama ca tu chiar o placi si iti doresti ceva serios cu ea nu doar o aventura de cateva zile! Salut.

| BSwwatch a răspuns:

Dupa cum suna intrebarea tu ai nevoie de un vraci?!

| TinKode2000 a răspuns:

Pai de ce sa ai putine sanse?
Daca e fitoasa ia-o cu vrajeli...

| Cristiann25 a răspuns (pentru TinKode2000):

Trebuie sa ai si acel ceva pentru vrajeli pentru ca nu toata lumea se pricepe.Ai dreptate toata lumea poate folosi vrajeli dar cum spuneam cine nu se pricepe foloseste de alea expirate de care fetele sunt satule.