| TrollingInYourLife a întrebat:

Salut,TPU! Aş avea şi eu o intrebare... Dacă nu pot face sport (din motive de sănătate) la liceu pot să duc pur şi simplu o adeverinţă de la doctorul de familie? Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poti duce un certificat in care e scris motivul pentru care nu poti practica sport,il poti cere de la medicul de familie,sau cel din scoala (eu am cerut de la cel din scoala, si mi-a dat, dar trebuie sa ai o confirmare de la parinti ca chiar nu poti practica).Dar totusi citeva exercitii va trebui sa faci, nu vei practica normativele dar tinuta sportiva trebuie sa fie, si partea teoretica. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| TrollingInYourLife explică (pentru anonim_4396):

Mulţumesc mult, o sa iţi dau funda pentru un răspuns foarte detaliat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TrollingInYourLife):

Multumesc.

5 răspunsuri:
| 16Gabriela a răspuns:

Da si pe adeverinta sa scrie ce ai avut, de ce nu te-ai putut duce la scoala happy doar atat

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Da, duci o adeverinţă de la doctorul de familie în care să scrie că nu poţi face sport, şi motvul. happy

| tsal24 a răspuns:

De la doctorul de familie dar trebuie vizata la scoala.