| MeritaSaMaiFiuAsa a întrebat:

As dori si eu un regim alimentar pentru a da jos excesul de greutate ( am 70 kg la 14 ani si 164 cm inaltime ), am timp destul dar vreau sa mi se potriveasca rochia de banchet... Recunosc sunt un pic cam lenesa ( nu fac sport ) si va rog sa ma ajutati pentru a slabi atat la coapse cat si la burta. Multumesc!

P.S: Imi puteti recomanda si un tip de miscare (fara inot pentru ca nu exista bazin de inot in orasul meu ). FUNDA ♥

Răspuns Câştigător
| tashajkl a răspuns:

Buna:) uite aici o dieta :D:http://www.divahair.ro/......t_watchers doar ca trebuie sa pui si tu osul la munca, macar jum de h de exercitii in fiecare dimineata Succes ^_^ :*