| MeritaSaMaiFiuAsa a întrebat:

As dori si eu un regim alimentar pentru a da jos excesul de greutate ( am 70 kg la 14 ani si 164 cm inaltime ), am timp destul dar vreau sa mi se potriveasca rochia de banchet... Recunosc sunt un pic cam lenesa ( nu fac sport ) si va rog sa ma ajutati pentru a slabi atat la coapse cat si la burta. Multumesc!

P.S: Imi puteti recomanda si un tip de miscare (fara inot pentru ca nu exista bazin de inot in orasul meu ). FUNDA ♥

Răspuns Câştigător
| LollypopMe a răspuns:

Buna!
Am mai intalnit aici multe intrebari de genul asta!
Iti recomand dieta dukan.
Pentru mai multe detalii, accesati acest link:
http://dietadukan.ro/regimul
O seara buna!
Funda?