| stefan2542001 a întrebat:

Salut
TPU ce inseamna daca visez ca persoana pe care o iubesc ma intreaba daca vreau sa ies cu ea de ziua indragostitilor?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca se intampla sa te intrebe ineana ce e doar o pura coincidenta care nu are legatura cu visul

| TheAce a răspuns:

Visele sunt in general introspectiile noastre pe timpul zilei reflectate in timpul somnului. Evident ca iti doresti sa iesi cu acea persoanahappy

| ema_2625 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in vise, dar daca visezi de cel mult trei ori inseamna ca este de la Dumnezeu visul tau si poate se adevereste.

| Perversul69 a răspuns:

Daca o visezi inseamna ca ea a adormit cu gindul la tine si se gindea la ceea ce ai visat tu.Du-te la persoana aia si intrabo daca vrea sa mearga cu tine de Valentine`s Day.Fa asta pina nu e prea tirziu. Sper ca ti-am fost de ajutor.Dai funda? big grin

| stefan2542001 explică (pentru Perversul69):

Incerc dar nu pot ca si un coleg de al meu o place si la scoala n-am cand sa vorbesc cu ea si pe facebook nu mai vorbeste cu mine dar nu stiu de ce.nu stiu ce sa fac poti sa ma ajuti?

| Perversul69 a răspuns (pentru stefan2542001):

Incearca sa vorbesti cu ea.Gaseste o metoda prin care sa poti vorbi cu ea.Marog...colegul ala o place pe ea, dar poate ea nu-l place pe el. Poate te place pe tine si ii este frica sau nu stie cum sa iti spuna.Fa tu primul pas.Sunt sanse foarte mari ca ea sa te placa.SUCCES!

| Perversul69 a răspuns (pentru stefan2542001):

Dai un biletel in care sa scrie: Hai vorbim dupa ore. Ceva de genul asta.