| JansonLupu a întrebat:

cu citeva zile inainte de paste nu prea am mincat iar dupa paste ma simteam ca nu imi este foame dar aveam slabiciuni si mereu ma rodea la stomac daca mancam ceva imi venea inapoi toata mincarea si acum 2 3 zile in urma a trecut totul dar azi din nou a inceput sa imi fie foame dar de indata ce mananc sa mi se intoarca inapoi mancarea =]] vreau sa imi raspundeti cum pot sa scap de asta si am observat ca asta se intimpla de fiecare data dupa ce maninc omleta. FUNDA!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic. Sa nu fie altceva.

| TheRealDaniel a răspuns:

Ti se intampla din cauza ca nu mananzi zilnic, stomacul tau recunoaste putin mai greu mancarea, o sa-ti treaca dar trebuie sa mananci zilnic fie ca ai pofta sau nu, spre binele tau. Sper ca ti-am fost de ajutor.