| AnDrEy_8110 a întrebat:

Cum pot sa-i cer unei fete prietenia? Adica prin ce replica si in ce mod?

Răspuns Câştigător
| emydaisy a răspuns:

Spune-i vorbe dulci. Apoi o iei de mana o duci intr-un loc in care sa fiti singuri si ai ceri prietenia. Funda plz?

3 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Fi natural.Crezi că în momentul când îi spui mai ştii ceva? Cu cât regizezi mai mult faza, cu atât o să iasă mai prost.

| Chronicles a răspuns:

Trebuie doar să fi tu însăţi.

| tranquila1 a răspuns:

Fi sigur ca te place mai intai ☺. Sigur aveti o prietena comuna ☺spune-i sa o intrebe iar daca raspunsul este afirmativ trebuie sa fiti doar voi singuri smug si sa ii spui ca o iubesti gen " Te iubesc "..." ( numele ei) vrei sa fii prietena mea? Daca zice " da" sarut-o smug. Bye, bye! ☺