| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa cer prietenia unei fete adica sa se combine cu mine. Eu as dori de la voi daca stiti un mod impresionand de a o cere gen o replica...ca sa o impresionez si eubig grin

Răspuns Câştigător
| gya_5588 a răspuns:

laughingacum nu mai e la moda sa i-o ceri.O inviti la o plimbare,o sa prefer mereu parcul pentru prima intalnire, apoi in timp ce va plimbati si discutati pentru a va cunoaste mai bine, o iei de manuta si la momentul potrivit o sarutilaughingsi gatabig grin

3 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Mario,trebuie ca toul sa vine din suflet,insa bineinteles asa cum zici tu sa fie si original. Poti sa i scrii mai multe biletele, ca un gen de harta, la fiecare bileel sa se duca undeva si pana la urma sa ajunga la tine.Tu sa o asepti cu un trandafir si sa o intrebi daca vre a sa fie cu tine.Sa i spui sentimentele.

| Dєєค a răspuns:

Pai sa iti spun cum i`a cerut un prieten prietenia unei fetelaughing deci i`a cumparat flori si o cutie de bomboane in forma de inimioareblushing si au mers sa se plimbe. el fiind timid nu a putut sa ii spuna si i`a scris pe niste cartoane ca o iubeste, ca vrea sa ii puna o intrebare, si daca vrea sa fie cu ellaughing fata a fost ff emotionata si a zis ca dasmug deci poti sa incerci si tuwhistling

| viviutza a răspuns:

Ii spui ce simti, o inviti in oras si daca si ea vrea totusi ceva totul o sa vina de la sine...