| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Daca cineva vrea sa dea in mine iar eu il imobilizez sau il lovesc si sun la politie ce se intampla? Daca nu am martori sau dovezi camera video etc? Ies eu vinovat ca l- am batut?

2 răspunsuri:
| RataNebuna a răspuns:

Daca intentia lui a fost sa te loveasca iar dupa tu il imobilizezi politia nu iti va face nimic avand in vedere faptul ca tu doar te ai aparat

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru RataNebuna):

Da dar poate mai continua daca nu se intampla nimic. Cel care vrea sa ma loveasca pote fi pedepsit?