| Punk4life a întrebat:

De cateva zile am niste mancarimi in zona intima care nu mai trec. Tin sa mentionez ca nu mi-am inceput inca viata sexuala propriu zisa, dar mancarimile au inceput dupa ce m-a degetat iubitul meu(probabil este un detaliu important). Imi puteti da niste remedii pentru acestea? Multumesc anticipat!
P.S. Am 16 ani

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Noi nu putem sa iti dam un remediu, fiindca nu stim ce infectie ai. Probabil fie mainile iubitului, fie organele tale genitale nu erau curate in timpul acelui act sexual (m.asturbare de catre partener) si lipsa de igiena a dus la o infectie. Doar ginecologul te poate ajuta si e important sa ajungi la el cat mai repede

| darrio2007 a răspuns:

Te-a degetat?
Gramatică proprie?
Ăla s-a spalat pe maini inainte sa te „degeteze"? Mergi la medic. Cine stie ce a facut cu mana aia.

| sofisis a răspuns:

Uhm, te duci la medic. Probabil o infectie ceva...

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU te mai gandi la nimic care te excita si o sa iti treaca si mancarimile din zona intima.