| TequilaLoL a întrebat:

De la un timp am inceput s-a cam slabesc thinking, adica eu mananc dulciuri si chestii, nu mult dar mananc. Au inceput sa mi se vada pe maine venele, de la 50 de kg la 43. Mi se pare ca am slabit brusc. Si nu am folosit vreun regim, mananc ce mananc de obicei. De la ce o fi? Un rasp? Si o funda :d

Răspuns Câştigător
| RocketShip a răspuns:

Depinde cati ani ai ..in general ca oameni unii slabim in adolescenta datorita numarului mare de calori pe care le ardem datorita schimbarilor corpului. desigur altii se ingrasa dar ei de obicei ajung la greutatea normala cand se maturizeaza de tot

2 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

E normal când te maturizezi sau când înaintezi în vârstă.

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

II normal tu baga in tine ca nu se-ntampla nimic.